Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/data/0/2/025c00ac-131a-4fbf-bbf9-d163c8c408ba/ubytovaniejasna.com/web/wp-content/plugins/simple-calendar-blog-feed/simple-calendar-blog-feed.php/languages/simple-calendar-blog-feed-sk_SK.mo) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/php56/:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.8.9/bin-Q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt) in /data/0/2/025c00ac-131a-4fbf-bbf9-d163c8c408ba/ubytovaniejasna.com/web/wp-includes/l10n.php on line 649
Možnosti v Jasnej – Ubytovanie v Jasnej

Možnosti v Jasnej

Liptov

je jedna z najnavštevovanejších oblastí Slovenska. V lete láka návštevníkov svojimi prírodnými krásami Nízkotatranského národného parku, Vysokých Tatier a v ďalších horských masívoch. V Demänovskej Doline je pre návštevníkov po celý rok otvorená Demänovská jaskyňa slobody a Ľadová jaskyňa.

Možnosti v Jasnej

sú nespočetné. Či ste s priateľmi, alebo rodinou stredisko Jasná ponúka rozsiahle aktivity a nádherné prostredie. Stredisko sa nachádza v pohorí Nízke Tatry. Masív Nízkych Tatier sa tiahne stredným Slovenskom v dĺžke 82 km smerom od východu na západ. Najvyšší vrchol je Ďumbier, druhý najvyšší vrchol je známy lyžiarsky kopec Chopok. Lyžiarske stredisko Jasná ponúka na severnej a južnej strane Chopku rozsiahle možnosti aktivít, zábavy a aktívneho oddychu. Na Chopok sa dopravíte lanovkami alebo 15-miestnou kabínkou.

V zime sú k dispozícii štandardné osobné horské dopravné zariadenia. Jasná, ktorá je vzdialená od chaty Jana 7 km, poskytuje v zime 13 perfektne upravených lyžiarskych tratí s celkovou dĺžkou 57 km. Zjazdovky majú rôzne obtiažnosti a sú vhodné pre začiatočníkov, rodiny s deťmi, pokročilých lyžiarov, ako aj na usporiadanie pretekov svetového pohára. Tu si môžete pozrieť možnosti v Jasnej. Počas zimnej szóny sa nemusíte obávať nedostatku snehu, pretože v Jasnej funguje umelé zasnežovanie.

V lete môžete zas navštíviť Tarzániu, kde si zaručene užijete množstvo zábavy spolu s Vašimi deťmi. Pre zábavy chtivých hostí odporúčame navštíviť reštauráciu a nočný klub Happy end, kde sa okrem iného pravideľne konajú koncerty a akcie rôzneho druhu.

Okrem lyžiarskeho strediska Jasná sa v bezprostrednej blízkosti chaty náchádza aj funpark v Pavčinej Lehote, ktorý môžete navštíviť nie len v zime, ale aj počas letných dní. Nájdete tu lyžiarsky svah určený pre menej náročných lyžiarov, bobovú dráhu, aquazorbing a mnoho ďalších atrakcií.

V prípade zlého počasia môžete navštíviť Tatralandiu, prípadne vodný svet v Gino paradise Bešeňová.

Pre náročných hostí sa v bezprostrednej blízkosti našej chaty nachádza wellness hotel Tri studničky, kde okrem vynikajúcej kuchyne nájdete aj vodný svet.

tatralandia

možnosti v jasnejjasna