Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/data/0/2/025c00ac-131a-4fbf-bbf9-d163c8c408ba/ubytovaniejasna.com/web/wp-content/plugins/simple-calendar-blog-feed/simple-calendar-blog-feed.php/languages/simple-calendar-blog-feed-sk_SK.mo) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt) in /data/0/2/025c00ac-131a-4fbf-bbf9-d163c8c408ba/ubytovaniejasna.com/web/wp-includes/l10n.php on line 649
Galéria – Ubytovanie v Jasnej

Galéria

Chata Jana

sa nachádza na začiatku Demänovskej doliny, len 6 kilometrov od Liptovského Mikuláša a 6 kilometrov od najznámejšieho lyžiarskeho strediska Jasná. Chata je bohato vybavená. V chate sa nachádzajú dve sociálne zariadenia, plne vybavená kuchyňa, televízor, satelitný prijímač, wifi a mnoho ďalšieho.

Chata ponúka možnosti oddychu, relaxu a zábavy nielen pre milovníkov zimných športov, ale aj široké spektrum možností pre milovníkov letnej turistiky. Rozsiahly pozemok, ktorý obklopuje chatu zo všetkých strán ocenia nielen rodiny s deťmi, ale aj väčšia spoločnosť.

Počas horúcich letných večerov máte možnosť grilovať rôzne špeciality a zároveň sa pri tom zabaviť hrou kolkami, či inými spoločenskými aktivitami. Chata sa nachádza v čarokrásnom prostredí hôr. Z jednej strany susedí s horským potokom Demänovka a tak budete mať pocit, že ste prírodou obklopení zo všetkých strán.

Ponúkame Vám

atmosféru horskej chaty, kde však zároveň nájdete aj kúsok domova. Našou hlavnou prioritou je Vaša spokojnosť, a preto sa neustále snažíme zlepšovať a poskytovať naším klientom ten najlepší komfort ponúkaných služieb na úrovni horskej chaty.

Bohaté skúsenosti a ochotný prístup sa nám vracajú v podobe spokojných zákazníkov. Využite služby nášho ubytovacieho zariadenia, sme presvedčení, že budete spokojní.

Takto vyzerá naša chata z vtáčej perspektívy